Polskie wędliny. Tradycja i smak.

Profil działalności firmy

Skup, ubój i rozbiór żywca wieprzowego i wołowego

Współpraca ze sprawdzonymi hodowcami trzody i bydła, nowoczesna technologia uboju, rozbioru i produkcji wędlin, nadzorowana przez specjalistów zapewnia najwyższą jakość oferowanych produktów. Firma dysponuje nowoczesną linią ubojową, pozwalającą na ubój 75 szt./h trzody i 12 szt./h bydła.


Produkcja i sprzedaż mięsa i wyrobów wędliniarskich

ZM „Dobrosławów” oferują szeroki asortyment mięsa wieprzowego, wołowego i podrobów a także wędlin w wielu gatunkach. Uznaniem konsumentów cieszą się takie wyroby jak: Kabanosy, Kiełbasa Głogowska, Pasztetowa, Boczek Prowansalski, Boczek Henryka, Salcesonik Puławski oraz wiele innych. Park maszynowy umożliwia wyprodukowanie 20 ton wędzonek, kiełbas i wyrobów wędliniarskich na dobę. W trosce o bezpieczeństwo klientów wprowadzono systemy kontroli jakości HACCP, a proces produkcyjny objęty jest ścisłym nadzorem weterynaryjnym.


Dystrybucja

Zakłady Mięsne „Dobrosławów” posiadają wciąż rozwijającą się flotę samochodów wyspecjalizowanych do przewozu mięsa oraz do przewozu zwierząt żywych. Dzięki właściwej organizacji i logistyce firma jest dostępna na terenie kraju i poza granicami, a produkty dostarczane są w odpowiednich warunkach i na czas do wszystkich odbiorców.

 
 

ZM „Dobrosławów” są właścicielem sieci sklepów firmowych i hurtowni, głównie na terenie województwa lubelskiego w miejscowościach: Dobrosławów, Puławy, Lublin, Chełm, Tomaszów Lubelski, Terespol, Sławatycze, Bełżyce, Zamość i Nałęczów. Obecnie punktów sprzedaży jest blisko 70.

Zapraszamy Państwa

do nowo otwartego sklepu firmowego w:

 • Włodawie, sklep nr 94
  ul. Długa 2
  Godziny otwarcia sklepu:
  pn. - sb. 7:00-18:00
 •  Tomaszowie Lub., sklep nr 93
  ul. Piekarska 2
  Godziny otwarcia sklepu:
  pn. - sb. 7:00-19:00

 

 

Szybki kontakt

Zakłady Mięsne "Dobrosławów"

Henryk Amanowicz


Dobrosławów 43
24-100 Puławy
tel. 081 881 94 31
fax. 081 881 92 33

handel@dobroslawow.pl